top of page
laminátová_podlaha_alsafloor_alsapan

8mm 4V 

12mm 4V 

12mm 4V 

12mm 4V 

Laminátová podlaha s typicky Francúzskym dizajnom a šarmom. Vyniká aj vďaka svojim parametrom tj najvyššej záťažovej triede AC5/33 a AC6/33 a vodeodolnej ochrane spoja ,,WATER PROTECT,,. Nová generácia spoja 5G CLICK urýchľuje montáž a robí z pokládky podlahy hračku aj pre menej zručných domácich kutilov. Rôzne povrchové spracovania štruktúr sú obzvlášť vizuálne zaujímavé na už položenej podlahe. 

Alsafloor je francúzska značka, ktorá sa špecializuje na výrobu kvalitných laminátových podláh. Sídlom spoločnosti je malé mestečko Marlenheim, kde sa nachádza ich výrobný závod. S rokmi skúseností a neustálym zameraním na kvalitu a inovácie si Alsafloor vybudovala renomé ako spoľahlivý výrobca laminátových podláh.

Jednou z najväčších výhod laminátových podláh Alsafloor je ich vysoká kvalita. Každá doska je precízne vyrobená s použitím moderných technológií a vybraných materiálov. To zaručuje, že podlaha bude odolná voči opotrebeniu, poškriabaniu a iným bežným vplyvom. Okrem toho laminátové podlahy Alsafloor sú aj odolné voči vlhkosti a vode, čo ich robí ideálnou voľbou pre rôzne miestnosti v domácnosti.

Alsafloor ponúka širokú škálu dizajnov a vzorov, čo znamená, že si môžete vybrať podlahu, ktorá najlepšie zapadá do vášho interiéru. Nech už preferujete prírodný vzhľad dreva, moderné a minimalistické vzory alebo autentickú dlažbu, v ponuke Alsafloor nájdete všetko, čo potrebujete. Ich laminátové podlahy sú vyrobené s dôrazom na detaily a verné napodobnenie prírodných materiálov, čo vytvára dojem autenticity a štýlu.

Okrem kvality a dizajnu sa Alsafloor stará aj o životné prostredie. Ich laminátové podlahy sú vyrábané s ohľadom na udržateľnosť a zodpovedný prístup k prírode. Spoločnosť používa ekologicky prijateľné materiály a technológie, čo znižuje ich ekologickú stopu. Takže si môžete byť istí, že pri výbere laminátových podláh Alsafloor prispievate aj k ochrane životného prostredia.

bottom of page