top of page
vinylová,podlaha,alsafloor,alsapan,click,5mm

5mm 4V

Veľmi odolná, praktická, vodeodolná a príjemná náhrada dlažby je práve vinylová podlaha, ktorá spája tie najlepšie vlastnosti či už uživateľské alebo technické. Nová generácia vinylovej podlahy neobsahuje žiadne prchavé látky alebo rôzne iné zdravotne závadné látky. 

Vinylová podlaha s clickovým spojom v hrúbke 5mm, ktorú je možné pokladať plávajúco na podložku, alebo aj celoplošne nalepiť na podklad. Vďaka spevnenej a zdrsnenej spodnej strane je lamela podlahy ideálna pre celoplošné lepenie vďaka čomu má najlepší prestup tepla v kombinácií s podlahovým vykurovaním. Pokládka lepením dovoľuje položenie podlahy v jednom kuse bez potreby dilatácií medzi miestnosťami. V prípade potreby je následná výmena poškodenej lamely veľmi jednoduchá a rýchla. Dokonalá imitácia drevenej kresby a povrchovej štruktúry vytvorí z Vašeho interiéru pocit reálneho dreva.

Alsafloor je renomovaná francúzska značka, ktorá sa špecializuje na výrobu kvalitných vinylových rigidných podláh. Ich výrobný závod sa nachádza v malebnom meste Marlenheim, kde sa s vášňou a precíznosťou vytvárajú tieto vynikajúce podlahové riešenia.

Jednou z najväčších výhod vinylových rigidných podláh Alsafloor je ich vysoká kvalita a odolnosť. Tieto podlahy sú vyrobené z pevných a robustných materiálov, ktoré zaisťujú ich dlhotrvajúcu trvácnosť a odolnosť voči opotrebeniu. S vysokou triedou odolnosti voči škrabancom, poškriabaniu a nárazom sú vinylové rigidné podlahy Alsafloor skvelou voľbou pre priestory s vysokou frekvenciou prevádzky, ako sú obchody, reštaurácie alebo kancelárie.

Alsafloor ponúka širokú škálu dizajnov a vzorov, aby ste mohli vybrať tú správnu podlahu pre váš interiér. Od autentických drevených textúr a prírodných vzorov po moderné a minimalistické vzory, v ponuke Alsafloor nájdete podlahu, ktorá dokonale zodpovedá vašim preferenciám a štýlu. Ich podlahy sú navrhnuté s dôrazom na detaily, čo im dodáva vysokú estetickú hodnotu a eleganciu.

Vinylové rigidné podlahy Alsafloor sú tiež veľmi odolné voči vlhkosti a vode, čo z nich robí ideálny výber pre kúpeľne, kuchyne a ďalšie vlhké miestnosti. Sú ľahko udržiavateľné a odolné voči škvrnám, čo znamená, že ich čistenie je jednoduché a rýchle. S Alsafloor si môžete byť istí, že vaša podlaha zostane krásna a nepoškodená aj po mnohých rokoch používania.

vinylové,podlahy
VINYLOVÁ PODLAHA
bottom of page